Prečo sa pripraviť na povinnú legislatívu už teraz 

Nenechávajte prípravu na povinnú legislatívu o označovaní nutričných hodnôt na poslednú chvíľu. Pripravte sa už teraz na povinnú legislatívu, pretože to bude veľmi prospešné z niekoľkých dôležitých dôvodov: 

1. Predvídanie: Povinná legislatíva bude povinná pre každého bez rozdielu. Nepodceňujte pripravenosť v dostatočnom predstihu, zabezpečí, že sa vyhnete stresu a nečakaným situáciám. 

2. Bezpečnosť: Riešenie pomocou QR kódov je bezpečné, rýchle a jednoduché. Navyše, QR kódy predstavujú pre vás iba minimálny vplyv na dizajn etikiet vašich produktov. 

3. Efektivita: Zbytočne si nekomplikujte splnenie legislatívy uverejňovaním nutričných hodnôt priamo na etiketách. Siplabel QR kódy spĺňajú všetky náležitosti a proces vám značne zjednodušia. 

4. Hospodárnosť: V niektorých prípadoch môže príprava v predstihu pomôcť ušetriť peniaze. Napríklad, vyhnete sa pokutám za nedodržanie zo strany kontrolných orgánov. 

5. Nezávislosť: Využívať Siplabel QR kódy znamená, že proces registrácie vám zaberie zopár minút. Navyše, nutričné hodnoty môžete kedykoľvek meniť.   

6. Dostupnosť: Nástroj Siplabel je dostupný pre každého vinára. Riešenie môžete využívať už od 75€ ročne

Preto sa pripraviť už teraz môže byť veľmi rozumným krokom, ktorý vám zabezpečí plynulý prechod na novú legislatívu, bez hrozby pokút a penálov. 

Legislatíva je už v platnosti. Nečakajte a registrujte sa ešte dnes priamo na našom webe.

Máte otázky? [email protected]


© Siplabel 2023

Gratitude Co j. s. a.

Nitrianska 1835/1, Piešťany

921 01, Slovakia

IČ DPH: SK2121728928