Žijeme digitálne. A veľmi si vážime vinárov, ktorí nám dávajú možnosť relaxovať pri pohári lahodného vína.

Preto im chceme pomôcť a umožniť im nerušene robiť ich prácu. Sme špecialisti na digitálne technológie s bohatými skúsenosťami v rôznych regulovaných odvetviach. Vďaka našim odborným znalostiam pomáhame výrobcom vína ľahko plniť povinnosti, ktoré do ich práce prináša nové nariadenie EÚ.


Preto sme vytvorili Siplabel - digitálny nástroj, ktorý umožňuje výrobcom vína rýchlo zdieľať so spotrebiteľmi dôležité výživové informácie o ich výrobkoch.

Online nástroj Siplabel jednoducho vytvára digitálne informačné prostredie pre spotrebiteľov. Stačí, aby naskenovali QR kód z etikety na fľaši a zobrazí sa im špecializovaná webová stránka - digitálny štítok so štruktúrovanými informáciami o konkrétnom výrobku. Pomocou geolokácie a nastavení prehliadača dostane spotrebiteľ tieto informácie v úradnom jazyku svojej krajiny.

Siplabel je určený pre všetkých výrobcov vína z EÚ aj mimo nej, ktorí chcú svojim zákazníkom jednoduchým spôsobom poskytovať transparentné a relevantné informácie a zároveň zachovať estetiku a vzhľad etikiet na svojich fľašiach s vínom.

Máte otázky? [email protected]


© Siplabel 2023

Gratitude Co j. s. a.

Nitrianska 1835/1, Piešťany

921 01, Slovakia

IČ DPH: SK2121728928